Konsultacje indywidualne dla nauczycieli i szkolnych specjalistów

Zapraszamy nauczycieli i pedagogów  oraz specjalistów na konsultacje indywidualne
on-line,  dotyczące realizacji zaleceń zawartych w opiniach i orzeczeniach wydawanych przez Poradnie Psychologiczno  Pedagogiczną oraz innych trudności związanych z organizacją pomocy psychologiczno pedagogicznej zgodnie z aktualnymi przepisami.

Dla kogo są skierowane konsultacje: wychowawców, pedagogów szkolnych, wszystkich nauczycieli pracujących z uczniami posiadającymi opinię lub orzeczenie z PPP.

Podczas konsultacji możemy rozmawiać o:

• Prawidłowym interpretowaniu opinii i orzeczeń z PPP.
  •  Wzmocnieniu kompetencji w zakresie udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
  • Przygotowanie opinii o uczniu na potrzeby diagnozy w celu wydania opini/orzeczenia przez Poradnie Psychologiczno Pedagogiczną.
  • Inne zagadnienia związane z pomocą psychologiczno-pedagogiczną.

Czas trwania spotkań – 30 min.

Ilość osób uczestniczących w konsultacjach – 1 osoba

Planowany czas rozpoczęcia spotkań – kwiecień 2022r. w środy w godz. 18.00-19,00

Spotkania poprowadzi pedagog mgr Elżbieta Barańska

Zgłoszenia na konsultacje proszę kierować na adres wcelu ustalenia terminu:

elzbiata.baranska@pppgrodziskmazowiecki.szkolnastrona.pl

W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, miejsce pracy, zajmowane stanowisko, nauczany przedmiot (z podaniem etapu edukacyjnego), dane do kontaktu: adres poczty elektronicznej, nr telefonu. Zagadnienia, które mają być omawiane podczas spotkania