KOMUNIKACJA W RODZINIE

1. IMIĘ I NAZWISKO SPECJALISTY: Izabela Bielecka

2. GRUPA DOCELOWA: Rodzice dzieci od 3 roku życia

3. FORMA ZAJĘĆ: Indywidualnie z rodzicami, z możliwością wspólnych spotkań z dzieckiem

4. CEL ZAJĘĆ: Poprawa komunikacji rodziców/rodzica z dzieckiem

5. KRÓTKI OPIS ZAJĘĆ: Omówienie problemu i specyfiki metod wychowawczych/systemu wychowawczego, psychoedukacja, praca na analizą trudnych sytuacji wychowawczych i komunikacji, wybór nowych strategii wychowawczych lub modyfikacja stosowanych.

6. CZAS TRWANIA: Spotkanie trwa 1 godzinę, raz w tygodniu, cykl 10 spotkań.

7. TERMIN ZAJĘĆ: Środy godz. 17.00 i 18.00.

8. ZAPISY: zakończone

"Komunikacja w rodzinie" zajęcia terapeutyczne dla rodziców i dzieci powyżej 3 r.ż.

Są to spotkania o charakterze terapeutycznym dla rodzica/rodziców wspólnie z dzieckiem.

Celem jest rozwiązanie problemów w relacji i wychowawczych w obszarze komunikacji pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

Skierowane są na relacje, w których rodzice:

– nie umieją rozmawiać z dzieckiem,

– nie umieją egzekwować poleceń i zasad,

– tracą porozumienie z dzieckiem.

Obowiązuje kontrakt sporządzony wspólnie.

Spotkania poprowadzi mgr Izabela Bielecka – psycholog, terapeuta poznawczo-behawioralny.