Grupa wsparcia dla nauczycieli

1. IMIĘ I NAZWISKO SPECJALISTY: Agnieszka Gołębiewska-Wiącek, Ewa Baczyńska

2. GRUPA DOCELOWA: Nauczyciele i specjaliści pracujący z uczniami w wieku szkolnym, odczuwający potrzebę wymiany doświadczeń dotyczących różnych trudności związanych z pracą w szkole, w tym trudności wychowawczych.

3. FORMA ZAJĘĆ: Zajęcia mają formę wsparcia psychospołecznego; grupa zamknięta licząca 10-12 osób.

4. CEL ZAJĘĆ: wymiana doświadczeń dotyczących różnych trudności związanych z pracą w szkole, w tym trudności wychowawczych uczniów; uzyskanie wsparcia ze strony uczestników grupy; słuchanie i akceptacja doświadczeń innych osób; empatyczne zrozumienie i nawiązanie kontaktów społecznych; pobudzanie do autorefleksji i szukania zasobów.

5. KRÓTKI OPIS ZAJĘĆ: Omawianie bieżących problemów uczestników grupy, udzielanie wsparcia psychospołecznego.

6.CZAS TRWANIA: 1 spotkanie grupowe trwa do 3 godzin, 10 spotkań, istnieje możliwość indywidualnych rozmów przed lub po zajęciach (obowiązują zapisy u prowadzących)

7. TERMIN ZAJĘĆ: I edycja w roku szkolnym 2022/23: luty – kwiecień  2022r. we wtorki w godzinach 17:00-20:00 (zajęcia grupowe); 16:00-16:50 – indywidualne konsultacje

8. Zapisy: https://forms.office.com/e/p9kJftY2if