Bezpłatne warsztaty integracyjne dla dzieci w spectrum autyzmu i ich rodzeństwa

Fundacja SYNAPSIS  w Warszawie

Wyzwaniem dla dzieci w spektrum autyzmu jest nawiązywanie kontaktów społecznych i przestrzeganie szeroko pojętych reguł. Z jednej strony dzieci często mają trudności ze zrozumieniem reakcji i emocji innych osób, a z drugiej ich reakcje są niezrozumiałe dla pozostałych. Także dla bliskich, np. rodzeństwa.

Chcemy pomóc tym rodzeństwom!

Zapraszamy na cykl bezpłatnych warsztatów integracyjnych, podczas których rodzeństwa będą mogły nauczyć się współdziałania, porozumiewania między sobą oraz z rówieśnikami.

Dla kogo?
Dzieci w wieku 4-5 lat, posiadające orzeczenie o niepełnosprawności i ich rodzeństwo

Czas trwania:
19.03-04.06. 2024

Terminy spotkań:
▪️ grupa I – wtorki 10:00-11:00
▪️ grupa II – środy 16:00-17:00

Miejsce:
Centrum Diagnostyki i Terapii Małych Dzieci Fundacji SYNAPSIS, ul. Siemieńskiego 21 w Warszawie

Zapisy przez FORMULARZ REKRUTACYJNY w terminie do 10.03.2024 r. Liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty są organizowane w ramach projektu Integracja w Centrum Diagnostyki i Terapii Małych Dzieci finansowanego przez m.st. Warszawa.